Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?

Смартфони

Усього за якесь десятиліття смартфон перетворився на найпопулярніший пристрій у світі. Сьогодні у смартфоні – ціле життя. Можна з упевненістю сказати, що це один із найкращих винаходів людства: лише один компактний гаджет замінює відразу стільки техніки! Телефон, ігрова приставка, телевізор, електронна книга, камера, навіть кишеньковий ліхтарик - все міститься у виробі вагою до 200 грамів зі скла, металу та пластику.

Розмаїття смартфонів в електронному світі просто величезна. Є бюджетні моделі та девайси, вартість яких виходить за рамки доступних. Вони відрізняються потужністю, функціоналом, розміром екрану, якістю матеріалів, що задіяні. Кожен бренд намагається справити враження на споживача, випускаючи гаджети з новими та новими можливостями. Продаж мобільних телефонів зростає з кожним днем. Однак існуюча різноманітність - це не лише свобода вибору, а й своєрідна пастка.

Як підібрати потрібну модель? На що звертати увагу при покупці? Які параметри та функції потрібні у сучасному пристрої, а за які не варто переплачувати? Про все це та багато іншого ви зможете дізнатися на цій сторінці. Купити смартфон в інтернет-магазині CACTUS, значить - підібрати максимально зручний у користуванні та прийнятний за всіма характеристиками гаджет. І перше, з чим варто визначитися – бренд мобільного телефону та ціна.

Бренди смартфонів

На сучасному ринку найбільш популярними виробниками є:

  • Apple - безумовний лідер гонки, завжди найкращий і якісно, ​​і зовні, і функціонально. Історія смартфонів Apple почалася з ідей Стіва Джобса, який побажав створити потужний елітний телефон з тачскрином, і продовжується досі випуском моделей з неймовірними характеристиками.
  • Samsung - на сьогоднішній день залишається основним конкурентом яблучної техніки. Цікаво, що раніше в айфонах використовувалася начинка виробництва Samsung, тому марку можна назвати першопрохідцем у сфері високих технологій. "Розумні" телефони Samsung мають всі характеристики флагманів, але, на відміну від Еппл, пропонують також бюджетні моделі.
  • Xiaomi - китайський бренд, який починав як виробник недорогих смартфонів з амбіціями, а вийшов на рівень передових пристроїв, які не поступаються конкурентам ні здібностями, ні ціною. Смартфони з Китаю набирають все більшої популярності завдяки зручності експлуатації, простоті та стильному оформленню.
  • Huawei – ще одна китайська компанія, телефони якої розкуповуються як гарячі пиріжки. Особливість цього бренду у виробництві фірмових процесорів Kirin, які вони встановлюють на свої гаджети. Мало хто може похвалитися подібними вишукуваннями. Як правило, бренди використовують у своїх розробках "начинку" сторонніх компаній.
  • Asus - потужний виробник якісних, довговічних та невибагливих телефонів. Він складає пряму конкуренцію китайцям, і часто виграє саме через свою приналежність до іншої "касти".
  • Pixel - апарати виробництва Google вважаються відмінними "робочими конячками", повністю виправдовуючи свою вартість. Корпорація не скупиться на внутрішнє, ні зовнішнє оформлення апаратів. У лінійці Google Pixel представлено не так багато моделей, але можна сказати, що конкуренти Apple беруть якістю, а не кількістю.

Звичайно, це далеко не всі найпопулярніші бренди. У каталозі інтернет-магазину CACTUS представлені моделі Meizu, Sony, Oppo, LG, Vivo, Honor, Realme, Nokia та інші. У нас можна купити смартфони в інтернет-магазині недорого або придбати найдорожчу модель на виплат.

Купити мобільний телефон у Харкові

Хоча моделі смартфонів і відрізняються одна від одної, основні "начинки" та функції у них перевага однакові. Різниця як окремі деталі, швидкість і продуктивність, а також зовнішній вигляд. При покупці слід звертати увагу на такі параметри.

Дизайн смартфонів

Дизайн - далеко не визначальний критерій вибору мобільного телефону, але один із найважливіших. Це перше, що користувач бачить, не знаючи ще нічого про властивості та характеристики моделі. Якщо зовнішній вигляд не подобається, це серйозна нагода задуматися, чи потрібний такий пристрій.

Корпуса телефонів виготовляються, в основному, зі скла та металу. Моделі простіше використовують пластик, дорожче – кераміку. Більшість виробів мають обтічну форму із заокругленими кутами, великий безрамковий дисплей, що займає понад 90% усієї поверхні, модулі камери на задній панелі. Чим лаконічніше, тим краще. Палітра пропонується благородних відтінків, барвистих кольорів та містичних градієнтів - підібрати відповідний під настрій та стиль життя апарат буде неважко.

Великий екран - це ще одна загальна фішка всіх пристроїв. Можна купити смартфон недорого Харків ділі з діагоналлю від 5,5 "; до значних 6,9". Перевага невеликих девайсів - легко поміщаються в руці та кишені, а великих - забезпечують повне занурення у зображення на екрані.

В апаратах використовуються два типи матриці:

  • IPS - з максимально реалістичними кольорами;
  • OLED - передає барвисті, насичені та глибокі відтінки.

Дорогі флагмани мають роздільну здатність 4К, середній сегмент - FullHD, а бюджетні смартфони - HD роздільна здатність. Жоден із форматів не є поганим: усі вони забезпечують чіткість, деталізацію зображень та тексту.

Операційна система: два конкуруючі табори

Всі власники смартфонів діляться на дві групи - прихильники Android та iOS. Перша платформа була розроблена компанією Open Handest Alliance разом із Google, а друга – дітище корпорації Apple.

Абсолютна більшість телефонів працює на базі ОС Android. І не тільки телефонів – планшети, смарт-годинники, приставки теж використовують цю платформу. Синхронізація пристрою з google-акаунтом відкриває доступ до всіх численних програм Андроїд, значну частину яких абсолютно безкоштовна. Android має простий і зрозумілий інтерфейс, система дає користувачам більше свободи і комфорту.

Як вибрати смартфон з гарною камерою?

Головна помилка користувачів смартфонів – чим більше пікселів, тим краще виходять кадри. Однак розвіяти його дуже просто на прикладі яблучної техніки. В арсеналі останнього iPhone 11 Pro три камери всього по 12 Мп кожна, проте смартфони Apple залишаються фаворитами за якістю знімків і перевершують моделі на Андроїді, оснащені 48 і навіть 64 Мп.

Визначити, яка камера краща, можна лише експериментальним шляхом. Оцінюйте реальні фотографії, зроблені на конкретний телефон, а не вказані в описі цифри та позначки. Але щоб розуміти, від чого відштовхуватися, бажано таки познайомитися з основними поняттями, що характеризують камери смартфонів.

  • Діафрагма. В описі позначається як f/1.8, а життя означає рівень світлосили об'єктива. Чим цифрові показники менші, тим знімки виходять краще. Саме тому камера iPhone з діафрагмою f/1.8 знімає краще Huawei з діафрагмою f/2.4.
  • Стабілізація. Для просунутих флагманів – оптична, для недорогих моделей – цифрова. Наявність цієї функції дозволяє отримувати чіткі кадри у русі. Навіть якщо ви об'єкт або сам фотограф рухається з великою швидкістю, модулі зі стабілізацією зафіксують хороший кадр із чіткими контурами.
  • Автофокус. Нерізкі фотографії виглядають дешево та тьмяно. Щоб уникнути цього, камера встановлює автоматичне фокусування на об'єкті. Воно може бути контрастним, фазовим та лазерним. У першому випадку знадобиться кілька секунд для наведення різкості, у другому реакція практично миттєва лише при денному освітленні, а в третьому моментальна різкість доступна і при нічній зйомці.
  • Кількість модулів. Якщо раніше пристрої оснащувалися двома камерами – звичайною та фронтальною, то сучасні моделі телефонів утримують на задній панелі до 5 об'єктивів – телеоб'єктив, сверширококутна камера, ширококутна, макро та основна. Плюс традиційно одна камера для селфі.

Що потрібно знати про характеристики смартфонів?

Розібравшись із "поверхневими" особливостями гаджетів, можна і пірнути глибше. Адже хороший телефон – це не лише гарний дизайн, великий екран та неймовірні фотографії. Щоб весь апарат працював злагоджено та надійно, використовується низка технічних деталей:

  • Процесор - основа основ, "серце" девайсу, що запускає та контролює всі процеси. Сучасні моделі смартфонів представлені 4-8-ядерними чіпсетами, від яких залежить плавність і швидкість відкриття додатків, реагування на дотик, кількості завдань, що одночасно виконуються. Процесори Apple і Qualcomm вважаються найкращими на ринку пристроїв.
  • ОЗУ - тимчасове сховище для даних програм та програм. Чим більший обсяг пам'яті, тим ціни на смартфони будуть вищими. Для виконання більшості щоденних завдань достатньо 4-6 Гб оперативної пам'яті, 8 Гб - для найпотужніших флагманів.
  • Внутрішнє сховище – показує, скільки інформації може зберігатися на самому пристрої. Якщо фотографії, відео та нотатки можна перемістити на SD-картку або віртуальне сховище, програми встановлюються і запускаються тільки на внутрішню пам'ять. На сьогоднішній день найбільше внутрішнє сховище - 512 Гб.
  • Автономність - залежить від акумулятора та енергоспоживання девайсу. Найстійкіші апарати на 6 мАг здатні протриматися в активному режимі до 2 діб. Акумулятори бувають знімні та незнімні. Перші у разі поломки легко можна замінити новими.

Важливу роль відіграють такі показники, як підтримка NFC, стандартів зв'язку до 5G, віртуальної сімки eSIM, ідентифікаторів власника (TouchID, FaceID), вологозахист, бездротова зарядка.

Асортимент смартфонів в інтернет-магазині CACTUS - замовте зараз!

Каталог CACTUS - це найповніша збірка всіх актуальних на сьогоднішній день моделей сенсорних телефонів. Ми працюємо тільки з оригінальною продукцією, яка має сертифікати, що підтверджують. Якщо ви не можете замовити смартфон недорого собі або на подарунок, менеджери компанії допоможуть зупинитися на найкращому варіанті, враховуючи технічні побажання та фінансову сторону. Телефони Харків купити можна в CACTUS'і

У нас найчесніша ціна та працює доставка по всій Україні. Придбати смартфон на замовлення з CACTUS'у зможуть мешканці Києва, Житомира, Черкас, Одеси, Львова, Полтави та інших міст. У Харкові запрошуємо відвідати один із офлайн-магазинів, щоб "промацати" телефон перед покупкою або забрати онлайн-замовлення самовивозом.

Замовити смартфон, найкраща ціна в CACTUS гарантує розумну вартість, оригінальність, якість. З нами телефони стають доступнішими!

Показать ещё
Фильтр