Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?

Пральні машини

Пральна машинка - одна з речей must have в сучасному будинку. Вона істотно полегшує побут і звільняє масу часу, який наші предки витрачали на ручне прання. Якщо у вас ще немає цього корисного елемента техніки, саме час купити пральну машинку, яка підходить за всіма критеріями, і зробити своє життя простіше і безтурботніше.

В інтернет-магазині CACTUS представлений широкий асортимент самих різних моделей. Пралка - техніка дорога, і купується не на один день, тому варто підійти до питання її вибору уважно і відповідально. Визначальних параметрів не так багато, але краще вивчити їх всі перед тим, як відправитися за покупкою. Тільки тоді ви залишитеся повністю задоволені агрегатом, і він прослужить багато років без додаткових вкладень.

Як функціонує пральна машина?

Головні критерії хорошої пральної машини - зручність експлуатації, широкий функціонал і простота в обслуговуванні. Більшість сучасних моделей від відомих брендів відповідає всім цим критеріям. Але далеко не всі з них стануть ідеальними супутниками вашого побуту. Справа в дрібних деталях, якими і відрізняються сучасні машинки.

Конструкція девайсів для прання нескладна. Всі вони складаються з:

  • Корпусу. Бічні стінки, задня панель, передня панель і верхня кришка.
  • Резервуара для води. Ємність може бути від 35 до 60 літрів.
  • Ємності для засобів для прання. У неї поміщається порошок, кондиціонер або інші речовини.
  • Нагрівальний елемент. ТЕН прогріває воду що надходить в бак до температури, виставленої з панелі управління.
  • Барабана. Зі спеціальними бойниками всередині, що підвищують якість прання.
  • Панелі управління. Дозволяє встановити різні режими прання, регулювати температуру, а також виводить інформацію про поломку або помилки в програмі.
  • Двигуна. Приводить агрегат в дію при підключенні до мережі.

Сам процес прання є поетапним. Білизна поміщається в барабан, в спеціальну ємність засипається порошок, вибирається режим прання, який вже включає етап полоскання і віджимання. По завершенню процесу машинка видає сигнал, після чого білизну можна діставати. Сучасна пральна машина - ціна комфорту і вільного часу, так як участь людини в усьому циклі прання мінімізовано і становить всього пару хвилин.

Габарити і види пральних машинок

Перш, ніж придбати машинку, варто визначити, де саме вона буде стояти і скільки місця займати. А також - скільки людей "обслуговувати". Від цього залежать і розміри девайса, і його обсяг, і тип завантаження білизни. За типом завантаження машинки бувають:

  • Фронтальні - люк розташований на передній панелі.
  • Вертикальні - завантаження здійснюється через верхню панель.

Вертикальні моделі досить компактні і легко помістяться в найменші ніші. Їх ширина становить 40-45 см, а глибина - 60 см. Такий невеликий пристрій легко поміститься навіть в самій маленькій кімнатці. Але варто враховувати, що його не можна вбудувати, наприклад, під раковину, так як подібним способом доступ до люка повністю перекриється.

Переважаючими на ринку є саме фронтальні агрегати. Вони виглядають стильно і естетично, добре вписуються в найрізноманітніші інтер'єри. Крім того, вони більш стійкі і тихі. За габаритами розрізняють такі категорії фронтальних виробів:

  • Стандартні - шириною 60 і глибиною 45-60 см.
  • Вузькі - глибиною до 45 см.
  • Компактні - з параметрами, відмінними від стандартних. Такі машинки дуже зручно вбудовувати під раковину, де вони не займають зайвий простір і нікому не заважають.

Варто відзначити, що чим вужче пралка, тим більше "щільно" в ній розташовані важливі вузли і тим складніше її ремонтувати. Але якщо у вас просто немає місця поставити широкий агрегат, вибирайте машинку кращу за якістю.

Габарити виробу також залежать від обсягу барабана. Для невеликої родини можна купити пральну машину недорого на 3-4 кг, цього буде цілком достатньо. Стандартний варіант на 5-7 кг підійде для експлуатації сім'єю з 3-5 чоловік. А найбільші агрегати на 8-9 кг, як правило, підходять для приватних будинків, де живуть відразу кілька поколінь родичів.

Характеристики пральних машинок: як вибрати відповідну?

Крім зовнішнього вигляду і конструкції, всі машинки мають ряд персональних характеристик, за якими і відрізняються один від одного. Щоб вибрати найбільш відповідний варіант, варто вивчити докладніше всі параметри.

Тип мотора

  • Колекторний.
  • Інверторний.
  • Асинхронний.

Моделі з першим варіантом коштують недорого і прості в обслуговуванні, але мають елементи що швидко зношуються, споживають багато енергії і досить гучні. Всі недоліки цього виду вирішені в інверторних машинках, але вони досить дорогі. Безшумний і недорогий варіант - останній, але потужність таких девайсів не надто висока.

Енергоспоживання

За енергоспоживанням всі моделі діляться на класи - від А + до G. Останні споживають максимальну кількість енергії і зовсім не вигідні для домашньої експлуатації. Найкраще вибирати вироби класів А чи А +, які споживають самий мінімум.

Між дорогими і бюджетними моделями цих класів відмінності лише в кількості додаткових функцій, тому ви сміливо можете вибрати і замовити пральну машинку класу А+ за доступною ціною.

Режими прання

Кожен з виробників в боротьбі за лояльність клієнтів оснащує свої продукти різними можливостями. Серед найбільш популярних режимів прання можна виділити:

  • Швидке прання. Займає мінімум часу і проводиться при мінімальній температурі 30 градусів.
  • Інтенсив. Подовжена програма на 60-90 градусах для особливо сильних забруднень.
  • Бавовна і льон. Для виведення сильних забруднень з натуральних тканин з максимальним числом оборотів на віджиманні.
  • Синтетика. Використовується для більшості білизни, в тому числі і змішаної. Речі перуться на 60 градусах і великих оборотах.
  • Делікатне прання. М'яко і дбайливо прибирає забруднення з тонких речей, ярлик яких вказує про необхідність ручного прання.
  • Шерсть. З температурою 40 градусів, без віджиму і з невеликими оборотами, щоб річ зберегла свій первозданний вигляд.

Режим можна вибрати на панелі управління. Є також інтелектуальні машинки, які можуть самі визначати ступінь забруднення білизни, його вагу, жорсткість води, регулювати подачу порошку, кількість води і встановлювати потрібний режим. З такою смарт-технікою прання стає ще більш простою справою. Але за використання сучасних технологій доведеться істотно доплатити.

Управління

Найпростіші моделі оснащені кнопками і круглими ручками для установки і регулювання режимів, температури і додаткових функцій. Більш просунуті оснащені дисплеєм, де можна побачити час до закінчення прання, а у вільний час - звичайний годинник.

Пральні машини з сенсорними панелями виглядають дуже стильно і привабливо. Всі датчики працюють чітко і реагують на найменші дотики. Втім, такі варіанти вважаються менш довговічними, ніж механічні. А за ціною обходяться дорожче.

Замовити пральну машинку в CACTUS'і

Сучасні і функціональні пральні машини Україна може придбати в інтернет-магазині CACTUS. У нас ви знайдете найнижчі ціни, кращий асортимент, можливість придбати товар в розстрочку і безліч інших приємних пропозицій.

Щоб оформити замовлення, вибирайте відповідну модель, використовуючи систему фільтрації, заповнюйте заявку і чекайте дзвінка менеджера. Ми завжди телефонуємо максимально оперативно. Якщо виникли будь-які питання, завжди можна звернутися в контакт-центр для отримання інформації.

Показать ещё
Фильтр