Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?

Варильні поверхні

Сучасна панель - відмінна альтернатива громіздким окремо стоячим агрегатам, особливо якщо кухня маленька і має обмежений простір. Використовувати таку панель у готуванні нітрохи не складніше, ніж звичайну плиту, а за деякими параметрами навіть зручніше і комфортніше. Після врізки в стільницю панель стає буквально її частиною, оскільки виступаюча нижня частина з нагрівачами і електронікою зазвичай прихована за дверима кухонних шафок. Зверху виступаючими елементами є лише ручки або кнопки, решітка, якщо мова йде про газові моделі, і самі пальники.

В інтернет-магазині CACTUS ви знайдете широкий асортимент варильних поверхонь на всі випадки життя. Але перш, ніж купити варильну поверхню, потрібно ознайомитися з важливими характеристиками. Тільки тоді можна вибрати найбільш відповідний варіант, який буде приносити задоволення від експлуатації.

Вибираємо плиту по типу пальників

Найбільш важливим параметром, від якого слід відштовхуватися при виборі, є тип пальника. Є плити з електричними і газовими нагрівальними елементами. Здавалося б, тут все очевидно - при наявності в будинку газопроводу вибір буде за другим варіантом, в іншому випадку підійде електрична поверхня. Як правило, ті, хто все життя користувалися газовими плитами, вважають за краще і варильні поверхні вибирати такого ж типу. Але в деяких випадках визначитися буває складно, тому пропонуємо розібрати переваги тих і інших моделей, після чого купити варильну поверхню потрібного типу буде простіше.

В газових плитах як нагрівальний елемент виступає газовий пальник. Традиційно вони коштують дорожче електричних, але така переплата цілком виправдана, адже вартість блакитного палива нижче електроенергії. Заплативши один раз велику суму, ви зможете добре заощадити на комунальних платежах в подальшому. А термін експлуатації газової плити становить 40 років і більше.

Серед інших переваг газової варильної панелі:

  • Висока швидкість приготування їжі. Посуд на конфорці нагрівається швидше, відповідно, зменшується і фактичний час готування.
  • Плавне регулювання полум'я. Деякі страви вимагають приготування на повільному вогні. З газом дуже просто регулювати силу нагріву і забезпечувати стабільну підтримку невеликого вогню.
  • Сумісність з посудом з будь-яких матеріалів. Можна не побоюватися того, що дно каструлі або сковорідки подряпає панель, як це може статися з електричною дзеркальною поверхнею.
  • Миттєвий нагрів конфорки. Не потрібно чекати, поки конфорка "розкочегариться", вогонь починає віддавати тепло миттєво після включення.

Газову плиту можна встановити і в будинку, не оснащеному централізованим газопроводом. В такому випадку в якості джерела палива використовуються балони. Таке рішення актуально в приватних будинках або там, де часто бувають перебої з електроенергією.

З мінусів газу - пожежонебезпека, особливо для дітей. А також забруднення повітря продуктами горіння, так як газ згоряє не повністю. Крім того, мешканцям квартир на високих поверхах (вище 10) забороняється користуватися газовими панелями відповідно до будівельних та пожежних норм.

Електричні панелі - єдиний варіант в будинках, не оснащених газопроводом. Вони виглядають стильно і ефектно, відмінно вписуються в будь-які сучасні інтер'єри, тому багато господинь, вимогливих до свого "робочого місця", вибирають саме їх.

Сучасні моделі сильно відрізняються від старих конструкцій з виступаючими чавунними млинцями. Сьогодні це плоскі поверхні, покриті термостійкими склом або склокерамікою. За принципом роботи нагрівального елементу електричні плити діляться на:

  • традиційні hi-light;
  • індукційні.

Найбільш популярною є hi-light панель - інтернет-магазин CACTUS пропонує широке розмаїття таких моделей, оснащених різними додатковими фішками. Основу конструкції конфорок такого типу становить стрічка з високоомного сплаву, швидкість нагріву якої складає всього 5-6 секунд. При нагріванні тепло рівномірно розподіляється по всьому дну посуду, що сприяє швидкому приготуванню страв.

Індукційна плита - найбільш технологічний сучасний побутової девайс для готування, що забезпечує максимальну безпеку і комфорт в роботі. В основі роботи виробу лежить електромагнітна індукція, що нагріває безпосередньо посуд, а не саму поверхню конфорки. Коштують такі пристрої на порядок дорожче, але набагато зручніше у використанні, ніж класичні аналоги.

Серед загальних переваг всіх електричних плит можна виділити:

  • Високий рівень безпеки, так як немає відкритого вогню.
  • Простота в догляді завдяки рівній поверхні.
  • Температурний контроль, дозволяє встановлювати максимально точне значення градусів і підтримувати його.
  • Більша кількість додаткових функцій, ніж в газових плитах.

Є ще так звані комбіновані плити, де присутні як газові, так і електричні конфорки. Вони зручні для використання в умовах регулярного припинення подачі газу або електрики. На такі варильні поверхні ціна досить висока, а асортимент не так різноманітний.

Вибираємо плиту: основні критерії

Розібравшись з типами нагрівального елементу в плиті, ви можете вже більш предметно підходити до різних функцій і параметрів побутової нагрівальної техніки. При виборі варто звертати увагу на:

  • Форму, габарити. Найчастіше зустрічаються прямокутні панелі з довжиною 60 см і різною шириною від 25 до 90 см. Але зустрічаються також оригінальні круглі, трикутні, шестикутні моделі. Нестандартні рішення більше актуальні для просторих кухонь. Від розмірів залежить наступний параметр.
  • Кількість конфорок. Визначається, в залежності від обсягів готування і кількості членів сім'ї. В асортименті CACTUS представлені плити з 1-5 конфорками, де мінімальний варіант розрахований для крихітної квартири або літньої кухні, а максимальний - для регулярного приготування складних страв в нестандартному посуді. Найбільш універсальним і популярним варіантом є 4 конфорки.
  • Тип поверхні. Нержавійка використовується, в основному, для газових панелей. Вона міцна і довговічна, але дуже сильно схильна до забруднення. З емальованими плитами варто бути обережними в плані механічних пошкоджень - шматочки емалі легко відламуються і кришаться. Склокераміка - найбільш популярний матеріал, виглядає дуже ефектно і стильно, але досить примхливий у догляді і обігу. Загартоване скло зовні схоже на кераміку, а коштує трохи дешевше. Для догляду потрібно чистка за допомогою м'яких засобів.
  • Тип управління. Може бути представлений традиційними поворотними ручками або сенсорною панеллю з дисплеєм. Другий варіант відкриває перед господинями широкі можливості: підтримка температури, програмування часу, автоввімкнення / вимикання, пам'ять режимів і ін.

Як замовити плиту в CACTUS'і

Якщо ви вирішили вибрати варильну поверхню замість традиційної плити, рекомендуємо скористатися нашими рекомендаціями для вибору техніки. Якщо у вас залишаться питання, завжди можна зателефонувати за вказаними телефонами і зв'язатися з фахівцями контакт-центру. Вони допоможуть вирішити всі питання, розвіють сумніви і підкажуть вірне рішення.

Ви можете купити вбудовану варильну поверхню онлайн через Кошик покупок, замовити по телефону або в одному з наших шоу-румів, представлених у всіх великих містах України. Доставлення організовується в будь-який населений пункт обраної транспортною компанією. У Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові забрати покупку можна самовивозом.

Показать ещё
Фильтр