Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?

Витяжки

В процесі приготування на кухні не уникнути появи різних запахів, і далеко не завжди вони найприємніші. Якісно вирішити дану проблему допоможе витяжка - пристрій примусової вентиляції і очищення повітря. Вона допоможе позбутися не тільки від "ароматів" гару, а й тютюнового диму, опадів від згорілих домішок в складі газу, жирових бризок і інших шкідливих частинок, що утворюються в процесі приготування.

Якщо ви часто готуєте на не маленькій кухні, особливо з газовою плитою, то купити кухонну витяжку просто необхідно. Під час термічної обробки продуктів повітря в приміщенні стає найбільш забрудненим в будинку, і витяжка - одне з найбільш очевидних рішень очистити приміщення. В інтернет-магазині CACTUS ви знайдете широкий асортимент агрегатів відомих брендів Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Samsung, Kaiser, Ventolux і інших за найвигіднішими цінами. Вибирайте краще і насолоджуйтеся чистотою на поверхнях і в повітрі.

Типи витяжок: як вибрати підходящий варіант?

Найбільш простий спосіб очищення забрудненого повітря - це його видалення з приміщення. Відфільтрувати і повернути назад чисте - завдання складніше. Залежно від того, який варіант вам здається краще, і варто почати знайомство з технікою.

Всі витяжки діляться на проточні та рециркуляційні. Перші підключаються до загального вентиляційного каналу, по якому відводиться відпрацьоване повітря. Якщо є можливість установки такої витяжки, то краще завжди вибирати саме її, як більш ефективний і функціональний варіант. Другий тип пристрою працює за принципом рециркуляції: забруднене повітря відводиться через фільтри і потім воно ж повертається в приміщення вже очищеним. Ефективність витяжки залежить від якості і чистоти фільтрів, тому дуже важливо стежити за їх станом і своєчасно чистити / замінювати. Такий варіант відмінно підійде для приміщень, де немає можливості підключити прилад до вентиляційної шахти.

Циркуляційні вироби коштують дешевше проточних. Тому якщо ви хочете замовити кухонну витяжку недорого, краще зупинитися саме на моделях з рециркуляцією.

За формою і способом монтажу витяжки діляться на:

  • Підвісні. Найбільш доступні і компактні моделі, завжди рециркуляційні. Вони монтуються над кухонною плитою, кріпляться до вищестоящого кухонного шафки або стіні.
  • Купольні. За формою дійсно нагадує купол або камін. Через широку частину відпрацьоване повітря потрапляє у вузьку трубу, і вже звідти виводиться в повітропровід. Такі витяжки до недавнього часу найчастіше можна було зустріти в сучасних квартирах. Техніку монтують до стіни або стелі, якщо мова йде про острівне розміщення.
  • Вбудовувані. Найбільш естетично привабливий варіант, так як на очах залишається лише зовнішня панель приладу. Все інше буде заховано за дверцятами шафки. Відсутність декоративного оздоблення здешевлює їх, тому  витяжки що вбудовуються набувають все більшої популярності.
  • Висувні, телескопічні. Останні віяння сучасної моди завдяки своїй компактності і непомітності. Вони повністю ховаються під стільницею, не захаращуючи простір. При необхідності легко висуваються, займаючи своє стандартне місце. На таку кухонну витяжку ціна досить висока, тому вона підійде тим, хто дійсно любить готувати і перебувати в красивій обстановці.

Характеристики витяжок

Визначившись з типом електроприладу, ви можете переходити до вивчення основних характеристик, які допоможуть підібрати витяжку по своїх потребах. До основних параметрів відносяться:

  • Продуктивність. Визначається за рівнем повітря, який техніка може видалити з приміщення протягом години. За нормами ця цифра становить не менше 10-12 м3 / год. Потужність більшості витяжок можна регулювати.
  • Рівень шуму. В середньому становить 50 децибел. Чим вище потужність, тим гучніше буде працювати пристрій. При певних умовах це може доставити деякі незручності. Особливо в маленькому приміщенні.
  • Габарити. Витяжка не повинна бути менше розмірів варильної поверхні, ширина яких становить максимум 90 см. Якщо дві площини однакового розміру, це буде виглядати естетично, і при цьому функціональність не постраждає.
  • Управління. Може бути ручним або сенсорним. У першому випадку задіяні кнопки, перемикачі, слайдери, тумблери, розташовані на лицьовій панелі або знизу. Сенсорні виглядають більш ефектно, можуть управлятися за допомогою пульта дистанційно.
  • Матеріал корпусу. Купити витяжку на кухню Україна може з пластика, емалі, металу. Перші найдоступніші, але швидко забруднюються і важко чистяться. Емальовані набагато простіше в догляді, а металеві - довговічніше і надійніше. Є ще одна ефектна альтернатива у вигляді загартованого скла, але це задоволення не з дешевих і досить примхливе в догляді.
  • Вартість. Залежить від всіх перерахованих вище факторів. Умовно по ціновій категорії витяжки можна розділити на економ-варіанти, стандарт і люксові вироби. В інтернет-магазині CACTUS ви знайдете кращих представників кожного класу, які справляються зі своїми завданнями на відмінно.

Стильні та функціональні витяжки в Україні: як замовити?

Щоб на кухні завжди був порядок на радість господарям, важливо подбати про оптимальну організацію простору і установку всіх необхідних приладів. Витяжка є одним з основних елементів кухонного приміщення. Ви можете вибрати як самий бюджетний варіант, так і саму непомітну модель з масою додаткових функцій.

Онлайн-магазин CACTUS пропонує кухонні витяжки на будь-який смак і гаманець. Щоб оформити замовлення, ви можете заповнити заявку на сайті, зателефонувати за вказаними телефонами або відвідати наші шоу-руми, представлені в великих містах України.

При виникненні питань менеджери нададуть всю необхідну інформацію. Ви можете придбати техніку в розстрочку, оформити доставку будь-якою транспортною компанією з оплатою онлайн або готівкою кур'єру, забрати покупку самостійно. В CACTUS'і є всі умови, щоб зробити вашу кухню ідеальною!

Показать ещё
Фильтр